Masz pytania?
  biuro@csnadar.pl
 +48 504 733 668

Robert Lora - trener pływania

Prace w charakterze trenera pływania rozpocząłem w 2005 roku zaraz po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją pływanie.

Pierwszym Klubem w którym rozpocząłem swoją przygodę trenerską było Sądeckie Towarzystwo Pływackie w którym byłem trenerem koordynatorem do 2010 roku. W 2010 roku powstał Klub Sportowy "Limanowa-Swim" którego byłem jednym z założycieli. 

Na przełomie tych lat zawodnicy, których poprowadziłem, zdobywali medale Mistrzostw Polski Seniorów, jak i medale na zawodach niższej rangi. W trakcjie rywalizacji osiągali swoje własne sukcesy pokonując swoje słabości.

Zawsze prowadzę uczniów i zawodników z należytą dbałością o ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Priorytetem jest dla mnie dobro ucznia zawodnika a dopiero później wynik sportowy. Podczas pracy z dziećmi jestem wymagający i stanowczy.

w 2011 roku rozpocząłem prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej w której wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie do przełamywania u dzieci i dorosłych lęku przed wodą i pomagam im w zdobywaniu nowych umiejętności pływackich.

Radość z ruchu

i uśmiech na twarzach u moich podopiecznych jest dla mnie najważniejszy. Ogromnie się cieszę gdy spotykam na pływalniach swoich wychowanków, gdy widzę jak wykorzystują zdobyte umiejętności. Wtedy wiem, że nasza wspólna praca przyniosła pożądany efekt, i dała nam wiele satysfakcji.