Masz pytania?
  biuro@csnadar.pl
 +48 504 733 668

Robert Lora - trener pływania

Prace w charakterze trenera pływania rozpocząłem w 2005 roku zaraz po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją pływanie.

Pierwszym Klubem w którym rozpocząłem swoją przygodę trenerską było Sądeckie Towarzystwo Pływackie w którym byłem pierwszym trenerem a następnie trenerem koordynatorem. W 2010 roku powstał Klub Sportowy "Limanowa-Swim" którego byłem jednym z założycieli i pierwszym prezesem. Od początku istnienia Klubu odpowiedzialny byłem i nadal jestm za szkolenie jako trener.

Na przełomie tych lat zawodnicy, których poprowadziłem, zdobywali medale Mistrzostw Polski, osiągali swoje własne sukcesy pokonując swoje słabości.

Zawsze prowadzę uczniów i zawodników z należytą dbałością o ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Priorytetem jest dla mnie dobro ucznia zawodnika a dopiero później wynik sportowy. Podczas pracy z dziećmi jestem wymagający i stanowczy.

w 2011 roku rozpocząłem prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej w której wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie do przełamywania u dzieci i dorosłych lęku przed wodą i pomagam im w zdobywaniu nowych umiejętności pływackich.

Radość z ruchu

i uśmiech na twarzach u moich podopiecznych jest dla mnie najważniejszy. Ogromnie się cieszę gdy spotykam na pływalniach swoich wychowanków, gdy widzę jak wykorzystują zdobyte umiejętności. Wtedy wiem, że nasza wspólna praca przyniosła pożądany efekt, dający wiele satysfakcji zarówno im jak i mnie.